Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Uważajmy na drogach!

Zderzenie na Hrubieszowskiej w Chełmie. Autem w dziecięcy wózek w Pniównie

Do kilku zdarzeń drogowych wzywani byli w niedzielę (7 grudnia) mundurowi z Chełma i powiatu. Najgroźniejsze miało miejsce po godzinie 20:00 na rondzie u zbiegu ulic Hrubieszowskiej oraz Żwirki i Wigury.
Do kilku zdarzeń drogowych wzywani byli w niedzielę (7 grudnia) mundurowi z Chełma i powiatu.
Do kilku zdarzeń drogowych wzywani byli w niedzielę (7 grudnia) mundurowi z Chełma i powiatu.

Prawdopodobnie kierowca forda wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierującym BMW. Pasażerka drugiego z tych aut została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. 

Z kolei po godz. 18:00 w miejscowości Pniówno w gminie Wierzbica prowadząca toyotę kobieta najechała na pozostawiony na jezdni wózek dziecięcy...  wypełniony złomem. Uszkodziła samochód. Szczegóły zdarzenia bada policja z Sawina. 

W ręce mundurowych wpadł również nietrzeźwy rowerzysta. A mowa o 32-latku z gminy Dorohusk, który podróżował na dwóch kołach przez Brzeźno, mimo że miał w organizmie ponad promil.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama