W czwartek (11 października) rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o przywłaszczeniu samochodu marki daewoo lanos.
- Pokrzywdzony mieszkaniec Chełma oszacował wartość strat na kwotę ponad tysiąca złotych. Z jego relacji wynikało, że powierzył samochód znajomemu, który nie oddał mu tego pojazdu. Wieczorem policyjny patrol zauważył poszukiwany samochód na obrzeżach Chełma i zatrzymał go do kontroli. Podróżowało nim trzech mężczyzn – mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.
Jak się okazało, samochód ten półtorej godziny wcześniej był tankowany na jednej ze stacji paliw w Chełmie. Kierowca nie zapłacił za paliwo i odjechał. Policjanci zatrzymali mężczyzn podróżujących tym autem do wyjaśnienia okoliczności sprawy. Znaleziony samochód został już przekazany właścicielowi.
Policjanci ustalili też przy okazji, że jeden z pasażerów, 38-letni mieszkaniec Chełma, jest poszukiwany przez władze Wielkiej Brytanii Europejskim Nakazem Aresztowania. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do prokuratury.





![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze