Placówka ma wolne etaty na stanowiskach o profilu "analityk danych" w wydziale świadczeń opieki zdrowotnej. Chodzi o referenta, starszego referenta, młodszego specjalistę, specjalistę, starszego specjalistę i głównego specjalisty. W przypadku referentów wystarczy wykształcenie średnie, w przypadku pozostałych stanowisk kandydaci muszą mieć tytuł magistra.
Osoba zatrudniona na stanowisku analityka zajmować się będzie m.in. prowadzeniem analiz statystycznych i obliczeniami wskaźników na bazie danych klinicznych i kosztowych, budowaniem modeli statystycznych, a także tworzeniem statystyk, analiz porównawczych i weryfikacją danych klinicznych i kosztowych uzyskiwanych od poszczególnych świadczeniodawców oraz określaniem metod i wielkości, oraz doborem próby danych niezbędnych do ustalenia kosztów i warunków realizacji świadczeń.
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji zajmuje się m.in. opracowywaniem raportów w sprawie oceny świadczeń opieki zdrowotnej i przygotowywaniem analiz weryfikacyjnych Agencji w sprawie oceny leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobu medycznego. Agencja wydaje też opinie w sprawie projektów programów zdrowotnych ministrów i jednostek samorządu terytorialnego.





![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze