Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
"Wieczory u Idy"

Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki w Chełmie

2 października o godzinie 17:00 w sali koncertowej im. Idy Haendel Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmie zabrzmi muzyka poważna. Na scenie swój talent zademonstrują Katarzyna Budnik i Grzegorz Mania.
Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki w Chełmie

Źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Idy Haendel w Chełmie

Na scenie zaprezentuje się Katarzyna Budnik, altowiolistka o międzynarodowej renomie oraz Grzegorz Mania, ceniony pianista i kameralista. Koncert ma charakter otwarty.

– Odbędzie się w ramach Międzynarodowych Dni Muzyki i oczywiście naszego projektu zatytułowanego "Wieczory u Idy Heandel". Zapraszamy do sali koncertowej szkoły. Całość poprowadzi nasza pianistka współpracująca już wcześniej z Grzegorzem Manią, Dominika Łasko – mówi Andrzej Wojtaszek, dyrektor szkoły.

Dominika Łasko wprowadzi słuchaczy w świat prezentowanych utworów. Wydarzenie wpisuje się w cykl koncertów organizowanych przez chełmską szkołę muzyczną, mających na celu promocję kultury i edukacji muzycznej.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama