Finisaż wystawy, połączony będzie z uroczystością jubileuszową „Trzy historie, jedna tradycja” i odbędzie się 16 września o godz. 15:00. Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać się z twórczyniami, poznać ich historię, a także odbędzie się premiera tomiku poezji Kazimiery Jasińskiej. Na miejscu będzie można również zakupić publikację.
– Zapraszamy wszystkich miłośników kultury ludowej i rękodzieła do odwiedzenia wystawy w godzinach pracy KDK – możemy przeczytać na stronie Krasnostawskiego Domu Kultury.
Zaprezentowane prace są pięknym świadectwem tradycji, pasji i ogromnego talentu.
Czytaj także:




![Chełm. XLIV Zjazd Forum Akademii Nauk Stosowanych za nami [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-xliv-zjazd-forum-akademii-nauk-stosowanych-za-nami-1776690567.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze