Gminne Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet z Fajsławic, które od lat promuje lokalne tradycje i kulinarne dziedzictwo gminy, przygotowało nalewkę miodowo–poziomkową, mięso w sosie piwno–miodowym oraz deser „Miodowa Dama”. To właśnie ten ostatni zdobył pierwsze miejsce w konkursie. Doceniono talent, kreatywność i ogromne zaangażowanie naszych pań.
- Można by rzec, że nasze Aktywne Kobiety wygrywanie mają już we krwi - z niemal każdego konkursu wracają bowiem z nagrodami, promując Fajsławice i nasze kulinarne dziedzictwo. Nasze gospodynie wsparli swoją obecnością dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach pani Ewelina Mazur-Kluch oraz zastępca wójta gminy Fajsławice Ryszard Kaisz. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim członkiniom Gminnego Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet w Fajsławicach za piękne reprezentowanie naszej gminy. Doceniamy, że zawsze możemy na Was liczyć - przyznaje Aleksandra Granat z UG w Fajsławicach.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)


![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze