Podczas uroczystej XVII sesji Rady Powiatu w Krasnymstawie wręczono listy gratulacyjne dwojgu wieloletnim dyrektorom powiatowych instytucji, którzy od lat z oddaniem służą lokalnej społeczności.
Wyróżnienie odebrała Elżbieta Patyk, dyrektorka Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie, która może poszczycić się imponującym 39-letnim stażem na stanowiskach kierowniczych. Od 25 lat kieruje biblioteką powiatową, a wcześniej przez 14 lat prowadziła krasnostawską filię Biblioteki Pedagogicznej. Jej wieloletnia praca, pełna pasji i zaangażowania, miała ogromny wpływ na rozwój czytelnictwa, integrację społeczną oraz promocję kultury w regionie.
List gratulacyjny oraz podziękowania trafiły również do Janusza Rzepki, dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, który w tym roku obchodzi 35-lecie pracy na stanowisku kierowniczym. Jego długoletnia aktywność zawodowa i determinacja w działaniu przyczyniły się znacząco do rozwoju lokalnego rynku pracy i wspierania mieszkańców powiatu w podejmowaniu aktywności zawodowej.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)

![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze