Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Przegląd Piosenki Religijnej

„Śpiewaj Panu Ziemio Cała - Pielgrzymi Nadziei”

19 czerwca, w czwartek, w uroczystość Bożego Ciała, na placu przy kościele Jubileuszowym św. Franciszka odbędzie się przegląd piosenki religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała - Pielgrzymi Nadziei”. Organizatorami wydarzenia są Parafia pw. św. Franciszka Ksawerego oraz burmistrz miasta Krasnystaw.
„Śpiewaj Panu Ziemio Cała - Pielgrzymi Nadziei”

Źródło: miasto Krasnystaw

Program przeglądu rozpocznie się o 19:00 i potrwa do 20:50. W tym czasie publiczność będzie miała okazję podziwiać występy lokalnych szkół i instytucji edukacyjnych, które zaprezentują utwory religijne. Na scenie zaprezentują się przedstawiciele ze szkół w Krasnymstawie: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Orląt Lwowskich, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza, Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego, I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły, II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, Zespołu Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Zespołu Szkół nr 2 im. Bartosza Głowackiego, Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. W. Lutosławskiego. Swój talent zaprezentują także dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury Krasnystaw.

Po zakończeniu występów, między 21:00 a 21:30, rozpocznie się część „Krasnystaw dla Jezusa”, czyli uwielbienie Boga z udziałem zespołu Apostolica.

Przegląd doskonale wpisuje się w obchody Roku Jubileuszowego 2025, który przebiega pod hasłem „Pielgrzymi Nadziei” i cytatem biblijnym „Nadzieja zawieść nie może” (Rz 5,5)

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: e-MieszkaniecTreść komentarza: Tyle pieniędzy wydanych a o Gali dowiedziałem się w dniu gali. Super ekstra! Tak trzymać.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 14:40Źródło komentarza: Chełm zapłacił 100 tys. zł za promocję podczas gali boksuAutor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetarg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama