Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama kebab
Będzie gorąco!

Roztańczone Lato w Krasnymstawie – Skolim i Energy Girls na scenie!

Przed nami wyjątkowa dwudniowa zabawa na powitanie wakacji! W dniach 10 – 11 lipca Krasnystaw rozbrzmi energetyczną muzyką podczas wydarzenia pod hasłem „Roztańczone Lato w Krasnymstawie”. Impreza odbędzie się na Placu Cyrkowym przy ul. Rzecznej i zapowiada się jako jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata.
Roztańczone Lato w Krasnymstawie – Skolim i Energy Girls na scenie!

Źródło: screen FB Miasto Krasnystaw

Pierwszego dnia, w czwartek, 10 lipca, program rozpocznie się o godzinie 18:00 występem DJ Slashera, który zadba o rozgrzewkę muzyczną i taneczne wibracje. O 19:30 na scenie pojawi się główna gwiazda wieczoru – Skolim, czyli prawdziwy król parkietu i wulkan koncertowej energii. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć na żywo jego największe hity, takie jak: „Wyglądasz idealnie”, „Temperatura”, „Nie dzwoń do mnie mała” czy „Kiss me baby”.

O 21:00 scenę przejmie zespół Twoja Dama, znany z energetycznych koncertów i tanecznych hitów w stylu disco. Na zakończenie wieczoru, o 23:00, ponownie wystąpi DJ Slasher, serwując sety aż do godziny 1 w nocy.

Drugi dzień, piątek, 11 lipca, to kontynuacja muzycznej uczty. Od godziny 16:00 scenę przejmą Sami Swoi. O 18:00 znów zagra DJ Slasher, a o 21:00 rozpocznie się koncert zespołu Energy Girls – kobiecej formacji sceny disco, która zachwyca zarówno wokalem, jak i choreografią. Wśród ich hitów warto wymienić: "Mateusz", "Nie mogę z Tobą być", "Ciebie chcę całować".  Finał wieczoru to kolejny set DJ Slashera, który poniesie publiczność aż do godziny 2:00.

W naszym mieście póki co niestety nie ma dyskoteki czy klubu tanecznego. Młodzieży brakuje tego typu rozrywki dlatego to właśnie z myślą o młodszych mieszkańcach Krasnegostawu organizujemy to wydarzenie. Serdecznie zapraszamy i życzymy świetnej zabawy - powiedziała Magdalena Górecka, kierownik działu promocji miasta Krasnystaw. 

Organizatorzy zapewniają nie tylko muzyczne emocje, ale również liczne atrakcje dla całych rodzin. Na miejscu dostępne będą m.in. dmuchańce, zabawki, stoiska gastronomiczne oraz strefa piwa. Wydarzenie ma na celu wspólne powitanie lata w radosnej, festynowej atmosferze. Wstęp jest wolny i bezpłatny. 

Czytaj także: 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama