Książka powstała we współautorstwie Moniki Tadry i dr Halszki Witkowskiej – ekspertki w dziedzinie suicydologii. Zawiera trzynaście prawdziwych historii osób, które doświadczyły dramatycznej straty w wyniku samobójczej śmierci bliskiego człowieka. Publikacja jest świadectwem bólu, ale też siły i nadziei. Autorom przyświecała potrzeba zrozumienia oraz chęć oddania głosu tym, którzy zbyt długo pozostawali w ciszy.
Podczas spotkania zaplanowano rozmowę o procesie powstawania książki, doświadczeniach rozmówców oraz wpływie tych historii na sposób postrzegania świata. To wydarzenie skierowane nie tylko do osób, które zetknęły się z tematem żałoby, ale do wszystkich, którzy chcą nauczyć się słuchać i być bliżej drugiego człowieka.
Organizatorzy zapewniają możliwość zakupu książki podczas spotkania.



Napisz komentarz
Komentarze