W poniedziałek, 28 kwietnia, po godzinie 16:30 służby ratunkowe zostały wezwane do sześcioletniego dziecka, które niefortunnie zaklinowało nogę w swoim rowerku. Rodzice bezskutecznie próbowali samodzielnie uwolnić pociechę, jednak obrzęk utrudniał działania. Na miejsce przybyła karetka pogotowia, której załoga, widząc skalę problemu, poprosiła o pomoc strażaków.
Ratownicy, używając specjalistycznych narzędzi, ostrożnie rozcięli konstrukcję rowerka i bezpiecznie uwolnili nogę dziecka. Maluch został następnie przewieziony karetką do szpitala na dalsze badania i obserwację. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie.
Czytaj też:










![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze