Zadanie pod nazwą „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Łopiennik Górny" zostało już zakończone. Inwestycja została zrealizowana dzięki wsparciu Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, a jej całkowita wartość wyniosła 273 921 zł.
- W ramach projektu wymieniono oświetlenie uliczne oraz to przy szkole na technologię LED. Modernizacja dotyczyła 170 punktów oświetleniowych. Dostosowano i zaprogramowano szafy sterownicze, jak również wymieniono wszystkie oprawy oświetleniowe oraz część wysięgników - informuje wójt gminy Artur Sawa.
Warto podkreślić, że nowy system oświetlenia jest w pełni programowalny, zdalnie sterowany, a co najważniejsze – energooszczędny.







![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze