Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup artykułów potrzebnych do radosnego świętowania Wielkanocy oraz niezbędnych materiałów budowlanych do naprawy zniszczonych domów.
- Po raz trzeci w gminie Fajsławice organizowana jest pomoc dla mieszkańców Nowego Świętowa, których w ubiegłym roku dotknęła powódź. Tym razem zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup artykułów niezbędnych do przygotowania świąt wielkanocnych, a także na zakup najbardziej potrzebnych materiałów budowlanych, które wykorzystane będą do remontów i prac porządkowych domów zniszczonych przez powódź. Do piątku środki finansowe można przekazywać do proboszcza parafii w Fajsławicach, druha Dariusza Janiszka oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Fajsławicach - wyjaśnia Aleksandra Granat z UG Fajsławice.
Zakupione materiały druhowie dostarczą potrzebującym w najbliższą niedzielę Organizatorzy zachęcają do włączenia się w akcję.


Napisz komentarz
Komentarze