Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Lekkoatletyka

Agros ruszył z przełajami

W trzeci weekend marca lekkoatleci z MKS-u Agros Chełm rozpoczęli sezon startów otwartych od udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych, których gospodarzem był OSiR w Tomaszowie Lubelskim. Zmagania były jednocześnie eliminacjami do Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich.

Spośród 14-ciorga lekkoatletów najwyższą lokatę uzyskała Amelia Kogut, która w kat. U18 zajęła trzecie miejsce w biegu na 2 km. Na czwartym na dystansie 1 km w grupie U14 uplasował się z kolei Szymon Kozioł, któremu do stanięcia na podium zabrakło tylko niecałej sekundy. Piąte miejsce w biegu na 1,5 km w kat. U16 to natomiast zasługa Wiktorii Nadolskiej, która została wyprzedzona jedynie przez starsze rywalki. Dziewiątą lokatę na 2-kilometrowym dystansie w zmaganiach U16 zajął z kolei Piotr Pudlak. Reszta reprezentantów chełmskiego Agrosu znalazła się poza pierwszymi dziesiątkami.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama