Chełmski Olimp miał w stolicy 11-osobową delegację, z których ośmioro stawało na najwyższym stopniu podium. Po złote medale sięgnęli: Dawid Pietraszyk, Mikołaj Rondoś, Alan Fisz, Wiktoria Lichaczewska, Kuba Recławowicz, Kacper Frymus, Hubert Nowosad i Igor Rondoś, z kolei srebrne zawiesili na szyjach: Kacper Siennica, Marek Tołyż oraz Arkadiusz Tołyż. Ponadto, pojedynek Kuby Recławowicza został wybranym najlepszym starciem tegorocznych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego, zaś Hubertowi Nowosadowi przypadł dodatkowo tytuł najlepszego seniora.
- 11 medal to bardzo dobry wynik, mogę nawet śmiało powiedzieć, że najlepszy w naszym województwie, bo chociażby Paco Lublin wystawiło ok. 30 zawodników, a do finału dotarło zaledwie kilku - podsumowuje trener Konrad Rondoś. - My postanowiliśmy postawić na pięściarzy, którzy mają już wypracowaną jakąś technikę i mają doświadczenie w ringach, co też się opłaciło. Wszyscy spisali się świetnie i razem z trenerem Józefem Radziewiczem jesteśmy z nich zadowoleni. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na Kubę Recławowicza, który w finale mierzył się z mistrzem Polski w boksie i mistrzem świata w kickboxingu w ich grupie wiekowej. Nasz zawodnik zaskoczył sporo osób, ponieważ nie dał szans rywalowi, a tym samym zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, do której wcześniej dostała się Wiktoria Lichaczewska.
Teraz czytane:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze