Głównym gościem wydarzenia był shihan Hitoshi Kiyama, czyli mistrz świata open z 2003 r. Tematem przewodnim seminarium organizowanego w siedzibie Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin było ćwiczenie podstaw, czyli pozycji, które mają zastosowanie w walce. Podczas IKO Polish Fighters Camp uczestnicy doskonalili również własnej techniki podczas ćwiczeń w parach i na tarczach, jak również za pomocą kihon-geiko i ido-geiko. Czworo reprezentantów miał tam Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie. Podczas seminarium swoje umiejętności doskonalili sensei Waldemar Kozioł, sensei Krzysztof Kozioł, sensei Szymon Pawłowski oraz senpai Estera Szopa.
- Udział w tym wydarzeniu miał dla mnie wręcz rodzinny charakter, ponieważ trenowaliśmy wspólnie m.in. z Paweł Koziołem, który szkoli wychowanków UKS-u Karate Kyokushin Wesoła - dodaje sensei Waldemar Kozioł. - Natomiast w marcu czekają nas dwa starty, bo weźmiemy udział w turnieju Żołnierzy Wyklętych w Kąkolewnicy, a następnie wybieramy się na Mistrzostwa Europy do Piaseczna.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze