Głównym gościem wydarzenia był shihan Hitoshi Kiyama, czyli mistrz świata open z 2003 r. Tematem przewodnim seminarium organizowanego w siedzibie Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin było ćwiczenie podstaw, czyli pozycji, które mają zastosowanie w walce. Podczas IKO Polish Fighters Camp uczestnicy doskonalili również własnej techniki podczas ćwiczeń w parach i na tarczach, jak również za pomocą kihon-geiko i ido-geiko. Chełmską Szkołę Karate Kyokushin Satori reprezentowało siedem osób: sensei Bartłomiej Zakrzewski, sensei Wojciech Kłodnicki, sensei Beata Nafalska, senpai Dawid Wurszt, senpai Fabian Nafalski, senpai Marzena Łatka i senpai Adam Wójtowicz.
- Udział w seminarium był również jednym z elementów przygotowania się naszych zawodników do startu w Japonii oraz w Mistrzostwach Europy, gdyż właśnie takie zgrupowania dają nieocenioną możliwość treningów z najlepszymi karateka z Europy i Świata - dodaje Bartłomiej Zakrzewski, prezes chełmskiej Satori.
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze