Jakub Mazur, zawodnik mieszanych sportów walki reprezentujący Fabrykę Sportu, stanął w szranki z Łukaszem Tarasewiczem pochodzącym z Giżycka. Nasz fighter szybko przystąpił do ataku i narzucił swoje warunki, zmuszając rywala do obrony, która jednak na niewiele się zdała. Jakub Mazur zwyciężył tym samym w pierwszej rundzie przez TKO, dopisując do bilansu następną zawodową wygraną.
Wyższość przeciwnika podczas gali TFL 33 musiał natomiast uznać pochodzący z Dorohuska Michał Sokołowski, fighter Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie. Mimo ambitnej postawy, również w pierwszej rundzie przez nokaut techniczny, uległ on ciosom Błażeja Janko reprezentującego Cross Fight Radom.
Czytaj również:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [3-5-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-26-4-2026-1777763633.jpg)
![Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA] Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-lasu-w-powiecie-bilgorajskim-200-strazakow-walczy-z-zywiolem-zdjecia-1777997367.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze