Do zawodów przystąpiły cztery drużyny: Juniorzy, Seniorzy, Przyjaciele Klubu oraz Oldboje, a turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła ekipa Przyjaciół pokonując w decydującym spotkaniu Oldbojów 6:2. Na trzecim miejscu uplasował się drużyna Seniorów, spychając poza podium skład Juniorów. Wszystkie zespoły i wyróżnieni zawodnicy otrzymali z rąk wójta Dariusza Stockiego pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Najstarszym zawodnikiem okazał się Robert Hawryluk (Oldboje), najmłodszym zaś Emil Omelko (Juniorzy). Najlepszym bramkarzem wybrano Michała Dudko (Przyjaciele), a królem strzelców, autora sześciu goli, Łukasza Klekotiuka (Przyjaciele).
Teraz czytane:


Napisz komentarz
Komentarze