Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Boks

Szeremeta wraca między liny

Julia Szeremeta, wychowanka MKS II LO Chełm i trenera Józefa Radziewicza, a obecnie zawodniczka Paco Lublin, przygotowuje się do kolejnych zmagań rangi międzynarodowej.
Szeremeta wraca między liny

Autor: Polski Związek Bokserski

Wicemistrzyni olimpijska weźmie udział w Pucharze Świata, który na przełomie marca i kwietnia odbędzie się brazylijskim Foz do Iguaçu. Julia Szeremeta stanie tam w szranki z rywalkami w kategorii wagowej 57 kg i będzie jedną z ośmiu reprezentantek Polski prowadzonych przez trenera Tomasza Dylaka. Oprócz niej o medale w biało-czerwonych barwach będą jeszcze walczyły: Natalia Kuczewska, Wiktoria RogalińskaAneta Rygielska, Kinga Krówka, Barbara Marcinkowska, Oliwia Toborek i Agata Kaczmarska.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama