Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Tenis stołowy

Podziało się przy stołach

1 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Siedliszczu odbył się X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza, w którym wzięło udział ok. 50 osób. Do wyłonienia najlepszych w poszczególnych kategoriach potrzebne było rozegrania blisko stu meczów.

Wśród juniorów na pierwszym miejscu stanęli Zuzanna Pavlik (LO Siedliszcze) i Oskar Gugułka (ZSBiG Chełm), na drugim Melania Karwat (SP Siedlliszcze) i Karol Studziński (SP Stołpie), a na trzecim Lena Miścisz (SP Stołpie) i Michał Wnuk (SP Siedliszcze). Wśród seniorów najlepsi byli Joanna Pasternak (Zabitek) i Wojciech Miszczuk (Brzeziny), za nimi znaleźli się Daria Pawlak (Anusin) i Paweł Żukowski (Janowica), a podium zamknęli Magda Miszczuk (Wola Korybutowa) i Adrian Pawlak (Anusin).

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama