W starciu z pięściarzami z Ukrainy zwycięstwa zanotowali Wiktoria Lichaczewska, Kacper Frymus, Marek Tołyż, Igor Rondoś i Hubert Nowosad, a remisowo zakończyły się pojedynki Mikołaja Rondosia i Arkadiusza Tołyża, a także Bartosza Czuchryty (MGKS Gwarek Łęczna) i Mikołaja Mazurka (Legia Warszawa). Wygraną walkę w ringach Równego ma za sobą ponadto Henryk Kępa z Warszawskiej Szkoły Boksu.
- Kiedy udajemy się do naszych przyjaciół z Ukrainy nigdy nie brakuje chętnych, tak też było i tym razem. Jak zawsze, zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i nie możemy doczekać się, kiedy udamy się tam znów - mówi trener chełmskiego Olimpu Konrad Rondoś. - Dodam jeszcze, że tuż przed wyjazdem za wschodnią granicę otrzymaliśmy informację, że Mikołaj Rondoś otrzymał powołanie do kadry narodowej młodzików. Bardzo nas to cieszy, zwłaszcza, że w seniorach jest już jego brat Igor. Na tę chwilę, jeśli chodzi o reprezentantów województwa lubelskiej, oprócz nich o medale w biało-czerwonych barwach będzie walczyła jeszcze Julia Szeremeta, zawodniczka Paco Lublin.
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze