Umowa została podpisana pomiędzy miastem Krasnystaw a Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową (SIM) Lubelskie. W rozmowach dotyczących szczegółów projektu uczestniczyli: burmistrz Krasnegostawu Daniel Miciuła, jego zastępczyni Monika Sawa, prezes SIM Lubelskie Mariusz Wilk oraz radca prawny Igor Stasiuk.
- Udostępnienie tej działki to inwestycja w przyszłość naszych mieszkańców. Zyskają oni dostęp do nowoczesnych i komfortowych mieszkań, które poprawią jakość życia w Krasnymstawie. Ta współpraca to krok w stronę dynamicznego rozwoju naszego miasta – powiedział burmistrz Daniel Miciuła.
Trwają kluczowe prace projektowe, które otworzą drogę do budowy mieszkań.
- Podpisanie umowy to dopiero początek. Prace projektowe już trwają, a naszym celem jest jak najszybsze przejście do etapu budowy. Z niecierpliwością czekamy na moment, gdy będziemy mogli zaprezentować mieszkańcom gotowe mieszkania – podkreślił Mariusz Wilk, prezes SIM Lubelskie.
Warto przypomnieć, że w planach jest także inna inwestycja budowlana. Towarzystwo Budownictwa Społecznego planuje budowę mieszkań na ulicy Piłsudskiego.






![Nie przegap [5-7 grudnia]: Mikołajki, wystawy, koncerty, konkursy](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-5-7-grudnia-mikolajki-wystawy-koncerty-konkursy-1764940108.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze