Stowarzyszenie „Rodzinne Gniazdo” powstało z inicjatywy mieszkańców wsi i Rady Sołeckiej w 2014 roku. Od tego czasu aktywnie działa na rzecz poprawy jakości życia lokalnej społeczności. Przez dekadę swojej działalności zorganizowało aż 194 różnorodne przedsięwzięcia, które angażowały mieszkańców w życie społeczno-kulturalne wsi. Wśród nich znalazły się m.in.: spotkania integracyjne, festyny, warsztaty, wycieczki, a nawet rajdy rowerowe.
Uroczystość rozpocznie się częścią oficjalną, podczas której podsumowana zostanie działalności stowarzyszenia. Goście będą mieli okazję zobaczyć wystawy i prezentacje, które przybliżą bogatą historię tej organizacji. Nie zabraknie również podziękowań i wyróżnień dla osób, które przyczyniły się do jej rozwoju. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólny poczęstunek.
Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia „Rodzinne Gniazdo” to moment na podziękowania wszystkim, którzy przez lata wspierali tę inicjatywę. i dowód na to, że wspólna praca i zaangażowanie mieszkańców mogą przynieść wiele pozytywnych zmian w lokalnej społeczności.
Czytaj także:






![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze