Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Pow. krasnostawski. Nagrody dla nauczycieli wręczone [GALERIA ZDJĘĆ]

10 października w Zespole Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas wydarzenia zostały wręczone nagrody dla nauczycieli i dyrektorów szkół.
Pow. krasnostawski. Nagrody dla nauczycieli wręczone [GALERIA ZDJĘĆ]

Źródło: Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie

W imieniu wojewody lubelskiego Krzysztofa Komorskiego skierowano słowa uznania i podziękowania do wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Doceniono ich zaangażowanie w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia, tworzenie atmosfery sprzyjającej nauce i rozwojowi oraz promowanie wartości takich jak dialog i szacunek. 

List z podziękowaniami odczytał Maciej Baranowski, dyrektor Delegatury w Chełmie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Podziękowania przekazali również: Teresa Mościcka, dyrektor Delegatury w Chełmie Kuratorium Oświaty w Lublinie, starosta krasnostawski Janusz Szpak, burmistrz Krasnegostawu Daniel Miciuła oraz Małgorzata Gwarda, prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Krasnymstawie.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia: 

W uroczystości udział wzięli również: przewodniczący Rady Powiatu w Krasnymstawie Mark Piwko, wicestarosta krasnostawski Marek Nowosadzki, członkowie zarządu powiatu Mariusz Frąc i Piotr Jelonek, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Marek Nieścioś oraz dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy placówek oświatowo –wychowawczych z terenu powiatu krasnostawskiego.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta krasnostawski za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nagrodził 19 nauczycieli i 3 dyrektorów. W gronie nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: Katarzyna Nowacka, Magdalena Szymańska, Tamara Koterwas (I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie); Monika Adamczuk-Szamik, Aneta Karczmarek, Aneta Pitucha (II LO im. C.K. Norwida w Krasnymstawie); Dorota Ociepa, Kinga Ciurysek, Katarzyna Mańko, Bożena CieszkoPankiewicz (Zespołu Szkół Nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie); Iwona Dobosz, Mirosław Kowalski, Mirosław Jurkowski, Zbigniew Szałaj (Zespół Szkół Nr 2 im. B. Głowackiego w Krasnymstawie); Maria Mirosław (Zespół Szkół w Żółkiewce ); Anna Dras i Teresa Kuter (Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Krasnymstawie); Agnieszka ŻukSłabek (Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Konopnickiej w Krasnymstawie); Beata Filipiak (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krasnymstawie).

Nagrodzeni zostali także nastepujący dyrektorzy: Anna Patejuk - I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, Anna Antyga - II LO im. C.K. Norwida w Krasnymstawie, Małgorzata Jędruszczak - ZS Nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie.

Wręczone zostały listy gratulacyjne nauczycielom którzy otrzymali:

Medal Złoty za Długoletnią Służbę: Bożena Cieszko-Pankiewicz - Zespół Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę: Piotr Bartoszek - II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Krasnymstawie, Magdalena Bartosiak - I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, Małgorzata Jędruszczak i Małgorzata Typiak - Zespół Szkół nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę: Karolina Koman-Warda - I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, 

Nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty zostali uhonorowani: Edyta Fidecka (I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie), Monika Łepik ( Zespół Szkół Nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie).

Z okazji jubileuszu powiatu krasnostawskiego starosta Janusz Szpak wraz z przewodniczącym rady powiatu Markiem Piwko odznaczyli pamiątkowymi medalami 25-lecia powiatu krasnostawskiego osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju szkół. Medalem zostali uhonorowani: Maria Tomaszewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, Ewa Przybysiak - Przybyszewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, Ewa Magdziarz - II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Krasnymstawie, Beata Pasik - II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Krasnymstawie, Sławomir Czwórnóg – Zespołu Szkół Nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie, Wojciech Czwórnóg - Zespołu Szkół Nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie, Eugenia Szymaniak - Zespół Szkół Nr 2 im. B. Głowackiego w Krasnymstawie, Mirosław Sulima- Zespół Szkół Nr 2 im. B. Głowackiego w Krasnymstawie, Maria Mirosław - Zespół Szkół w Żółkiewce, Edyta Nowacka - Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Krasnymstawie, Małgorzata ŻerebiecMoń - Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Krasnymstawie, Lidia Jurkiewicz - Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Krasnymstawie, Marzena Darmochwał - Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Konopnickiej w Krasnymstawie, 

Część artystyczną wydarzenia przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie.  Wyjątkowego charakteru imprezie dodały występy zaproszonych gości: grupy tanecznej „Zygzaczek” z Miejskiego Domu Kultury oraz tancerek ze szkoły tańca Freak Dance Academy – Leny Łuczak, Karoliny Kowalczyk i Mileny Ślusarczyk, Odbył się również występ wokalny Grzegorza Gieruli, który wykonał utwór „Jak linoskoczek”. Oprawę artystyczną wydarzenia przygotowali uczniowie: Aleksandra Zduńczuk, Mateusz Pachuta, Maja Dziedzic, Mateusz Bednaruk, Maja Jachorek, Michalina Klusek, Jakub Tarnowski, Emanuela Chmiel, Dominika Guz, Szymon Głąb, Marek Karczewski i Krystian Turek. Prowadzącymi uroczystość byli Maksymilian Mróz i Wiktoria Kuśmierz.

Czytaj także: 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama