Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji, organizatorzy postanowili kontynuować biesiadę i rozpocząć wspaniałą tradycję.

Tegoroczna biesiada zapowiada się jeszcze bardziej kolorowo i żywiołowo. Na scenie wystąpią lokalne talenty oraz zaproszeni goście, którzy przeniosą nas w świat pełen emocji i rytmów.
Wystąpią w trakcie biesiady takie zespoły jak: Cygańska Brać z Końskowoli, Cygańskie Rytmy z Hańska, Swojska Nuta, a na zakończenie dnia Bimber Boys.
Dla dzieci czekać będzie darmowy dmuchany plac zabaw, a dla wszystkich przybyłych będą stoiska handlowe i gastronomiczne.
Czytaj także:








![Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM] Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-w-chelmskim-bieluchu-sluzby-w-akcji-na-terenie-zakladu-film-1777354415.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [26-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-19-4-2026-1777154452.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze