Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Powalczą o medale w finałach

28 maja na stadionie miejskim w Chełmie odbyła się ostatnia wiosenna odsłona Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Urzędem Miasta Chełm, Starostwem Powiatowym w Chełmie i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie. Wybrano również najlepszych lekkoatletów w poszczególnych kategoriach, którzy staną przed szansą zdobycia podium podczas ogólnopolskich finałów w Łodzi.

W biegu na 60 m najszybsi w poszczególnych grupach wiekowych byli: Natalia Tokarzewska, Jakub Kowalczuk, Dagna Obydź, Szymon Grabowicz, Marika Piwowar i Oliwier Olczuk, drugie miejsca zajęli: Katarzyna Dragan, Błażej Koziej, Hanna Jarosz, Dawid Kister, Jagoda Ciebiera i Filip Kędzierawski, a trzecie: Jagoda Szajder, Adam Niedzielski, Lena Węgielska, Kacper Żółkiewski, Zuzanna Tomasik i Jakub Łobejko. Na dystansie 300 m najlepsi byli: Katarzyna Słoboda, Paweł Jung, Martyna Wolanin, Szymon Kozioł, Hanna Kulczycka i Antoni Grabowicz, za nimi znaleźli się: Mariia Zulenko, Bartłomiej Wrona, Zuzanna Mazurek, Miłosz Kudyba, Roksana Myć i Tobiasz Grzywaczewski, zaś czołowe trójki zamknęli: Natalia Tokarzewska, Tomasz Oleszczyński, Amelia Małek, Gabriel Turewicz, Laura Nowosad i Artem Oleksyn. Najwyższe stopnie podium w biegu na 600 m zajęły: Wiktoria Dybczak, Iga Januszanis i Kira Horshkova, drugie: Hanna Kowalczyk, Julia Kwiecień i Laura Nowosad, a trzecie: Nikola Korkosz, Natalia Bryła i Julia Banachewicz. Z kolei na dystansie 1000 m najlepsi byli: Bartłomiej Wrona, Mikołja Wach i Bartosz Ostasz, środkowe miejsca podium zajęli: Wiktor Dutka, Kuba Kierepka i Olaf Ryć, a zamknęli je: Szymon Mróz, Dominik Wrona i Illia Vidulin.

W skoku w dal najlepiej spisali się: Katarzyna Dragan, Błażej Koziej, Dagna Obydź, Miłosz Kudyba, Marika Piwowar i Oliwier Olczuk, za nimi znaleźli się: Katarzyna Słoboda, Bartłomiej Wrona, Martyna Wolanin, Szymon Kozioł, Hanna Kulczycka i Bartosz Ostasz, z kolei podium zamknęli: Natalia Tokarzewska, Mikołaj Kołodziej, Zuzanna Mazurek, Gabriel Turewicz, Roksana Myć i Filip Kędzierawski. Piłeczką palantową najdalej rzucili: Natalia Strojna, Jakub Kowalczuk, Anna Nowosad, Hubert Czarnecki, Maja Dolińska i Jakub Łobejko, drugie lokaty zajęli: Ada Szlichtyng, Piotr Łapiński, Magdalena Dąbrowska, Kacper Żółkiewski, Eliza Mękalska i Jakub Dzierzbicki, zaś trzecie: Sylwia Lubaś, Paweł Jung, Wiktoria Saganek, Kuba Olejarz, Agata Bochen i Eryk Bechta. W skoku wzwyż najlepsi byli: Alicja Maj, Gabriel Fedorowicz i Zuzanna Tomasik, drugie miejsce przypadło Oliwii Kuźmicz i Michałowi Garbalowi, natomiast trzecie Nikoli Piątkowskiej i Michałowi Woźniakowi. W pchnięciu kulą z kolei najwyższe lokaty na podium zajęli Oliwia Najdek i Michał Zańko, drugie Klaudia Czarnecka i Jan Nafalski, zaś trzecie Lidia Kolenda i Szymon Jarzynowski.

Ostatnia wiosenna odsłona zmagań przyniosła również podsumowanie klasyfikacji szkół i nauczycieli, których nagrodzenie odbędzie się jesienią. W pierwszym z tych zestawień najlepiej spisali się sportowcy z SP nr 7 w Chełmie, za nimi znaleźli się ci z SP w Urszulinie, a podium zamknęli uczniowie SP w Okszowie. Wśród nauczycieli pierwsze miejsce zajął Mirosław Chudzik (SP Urszulin), drugie Agnieszka Madeja-Dyńska (SP Okszów), a trzecie Małgorzata Misztal (NISPNTiJO Arka).

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama