– Dziękuję Panu Prezydentowi za zaufanie i zrobię wszystko, by nie zawieść pokładanych w mojej osobie oczekiwań. Dziękuję za wsparcie moim współpracownikom z Departamentu Architektury, Geodezji i Inwestycji. Oczywiście nadal będziemy współpracować i realizować postawione przed nami zadania – powiedział Wnuk.
Prezydent podkreśla, że jego nowy zastępca jest ambitny i pracowity.
– To również lokalny patriota, któremu leży na sercu dobro Chełma. Przed nami wiele pracy, ponieważ w najbliższych latach w naszym mieście realizowanych będzie wiele dużych przedsięwzięć inwestycyjnych. Wyzwań jest sporo, ale jestem przekonany, że Radosław Wnuk jest najlepszą osobą, aby im sprostać – dodał Jakub Banaszek.
Wnuk jest z wykształcenia geodetą. Od wielu lat związany z chełmskim ratuszem, będzie odpowiadał za sferę inwestycyjną oraz komunalną Urzędu Miasta Chełm.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze