Pracę w komisji rewizyjnej pracę rozpoczęli Renata Gargol, Andrzej Palik oraz Damian Świetlicki.
Jeśli idzie o komisję skarg, wniosków i petycji, to swój akces do tego zespołu zgłosili: Katarzyna Bartniczuk, Halina Kozak, Daniel Bogusław Radomski, Alicja Struszewska oraz Wojciech Mariusz Wójtowicz.
Sprawami finansów i rozwoju zajmą się natomiast: Marzena Jadwiga Bakaj, Wiktor Denisczuk, Katarzyna Agnieszka Hanc, Jacek Jakubiec oraz Marta Kozak.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)


![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze