Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Wybrano najlepsze zapaśnicze dziesiątki

Dobiegła końca kolejna Liga Powiatowa, w której o medale walczyli najmłodsi zapaśnicy ze szkół podstawowych z naszego regionu. Podczas zmagań w Woli Uhruskiej, które były jednocześnie rywalizacją o Puchar Wójta, wybrano najlepsze dziesiątki uczestników.

Wśród dziewcząt najmocniejszą formę w przeciągu pięciu turniejów zaprezentowały: Zofia Tokarska, Klaudia Hołowacz, Kornelia Bąk, Martyna Hołowacz, Amelia Wasyńczuk, Oliwia Ostrowska, Lena Chudzicka, Dagmara Olender, Wiktoria Przyczyna i Maria Dziadko, natomiast wśród chłopców: Cezary Wilkos, Kamil Kierejewski, Fabian Woźniak, Bartosz Oworus, Piotr Paciejewski, Alan Ragan, Mikołaj Danicki, Filip Sierpiński, Szymon Skimina i Gabriel Turewicz.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama