Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Turystyczne zmagania za kółkiem

Za nami kolejny Rajd Pań organizowany przez Automobil Klub Chełmski. W tym roku był on połączony z reaktywowanym po latach 19. Rajdem Bieluch, a ten stanowił z kolei piątą rundę Turystycznego Pucharu Polski. W rywalizacji wzięły udział lokalne załogi, ale również z dalszych zakątków kraju.

Uczestnicy mieli za zadanie jazdę zgodnie z punktami kontrolnymi, które obejmowały znaki STOP, znaki ograniczenia tonażu oraz oznakowanie miejscowości. Po drodze musieli również wykonywać dodatkowe zadania i lokalizować obiekty, a na koniec rozwiązać test. Z Rajdem Pań najlepiej poradziły sobie Karolina Anisiewicz i Renata Bałabas, które prześcignęły na podium Dominikę Grzywnę i jej pilota Marcina Grzywnę. Z kolei w Rajdzie Bieluch najszybszy był Przemysław Hajduk (Automobilklub Mysłowicki), a za im uplasował się Wojciech Puk (Automobilklub Wielkopolski).

Teraz czytane:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama