Pani Katarzyna mieszka w Chełmie i pracuje jako nauczycielka matematyki. Jest także miłośniczką haftu wielkoformatowego i zapaloną czytelniczką, głównie reportaży oraz powieści historyczno-obyczajowych. W 2014 roku zadebiutowała powieścią ,,Miłość w Burzanach ''. Wydała także inne książki: „W kolejce po życie”, „Nadwiślańskie serca”, „Na skraju świata” oraz “Dwie twarze Ioany”.
- Spotkanie przebiegało w niezwykle ciepłej i kameralnej atmosferze. Mieliśmy okazję wysłuchać inspirującej rozmowy pomiędzy prowadzącą spotkanie Patrycją Stojańską, a naszym gościem. Panie przeprowadziły nas przez twórczą, jak i życiową drogę bohaterki naszego spotkania. Po spotkaniu była możliwość zakupu książek autorki - wspominają spotkane pracownicy biblioteki.
Na zakończenie spotkania wystąpił zespół ,,Sprzęgło'', którego wokalistką jest Paulina Branewska.
Poniżej galeria zdjęć ze spotkania:
![Gm. Kraśniczyn. Odwiedziła ich pisarka [GALERIA ZDJĘĆ] Gm. Kraśniczyn. Odwiedziła ich pisarka [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-gm-krasniczyn-odwiedzila-ich-pisarka-1713349832.jpg)

![Włodawa. Roztańczony Dzień Kobiet i kulturalne wyróżnienie. Wyjątkowy wieczór w MDK [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wlodawa-roztanczony-dzien-kobiet-i-kulturalne-wyroznienie-wyjatkowy-wieczor-w-mdk-zdjecia-1772873014.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze