W poniedziałek (18 marca) po godz. 17.00 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku w miejscowości Putnowice Kolonia.
- Osoba zamieszkująca dom opuściła go przed przybyciem zastępów straży pożarnej i znajdowała się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ratownicy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do działań gaśniczych, pracując w aparatach ochrony układu oddechowego. Koordynator działań medycznych zadysponował na miejsce zdarzenia zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do placówki medycznej - mówi bryg. mgr inż. Wojciech Chudoba, zastępca komendanta chełmskich strażaków.
Niestety, poszkodowany mężczyzna najprawdopodobniej ma poparzone drogi oddechowe.
Na miejscu przez 3,5 godziny pracowało 6 zastępów straży pożarnej, w tym 2 PSP Chełm oraz OSP Wojsławice, OSP Nowy Majdan, OSP Huta i OSP Putnowice.
Budynek nie spłonął doszczętnie, lecz straty są szacowane nawet na 70 tys. zł.
Poniżej galeria zdjęć z pożaru:
.jpg)
Czytaj także:
- Chełm. Wjechał w tył auta. Nic dziwnego, skoro był w takim stanie...
- Krasnystaw. Przyjechał na komendę złożyć zawiadomienie. Wyszedł z zarzutami [FILM]
- Gm. Wola Uhruska. Bracia powalili stryjka na ziemię i go okradli!
- Auto wyłamało barierkę i wpadło do wody
- Dwa ciosy nożem zadane w aucie. Finał kłótni z byłą kobietą?









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze