Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Włodawa. Wyjątkowy koncert. Będzie Disney i nie tylko…

Szkoła Muzyczna I stopnia we Włodawie zaprasza na wyjątkowy „Koncert Muzyki z Ekranu”. Jej uczniowie zaprezentują swoje interpretacje utworów znanych między innymi z radia czy telewizji.
Włodawa. Wyjątkowy koncert. Będzie Disney i nie tylko…

Autor: Joe007

Źródło: Pixabay

Uczniowie ubrani w stroje nawiązujące do granych utworów wykonają interpretacje znanych powszechnie utworów.

- Chodzi o pokazanie, że są w stanie wykonać coś trudnego. Dzięki temu mogą rozwijać swój talent i umiejętności – wyjaśnia Paweł Łobacz, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia we Włodawie. 

Uczniowie wykonają interpretacje muzyczne ze znanych bajek i filmów Disneya, ale nie tylko. Między innymi widzowie usłyszą czołówkę z "Reksia", muzykę z filmu "Noce i dnie", "Mission Impossible" i "Star Trek".  Paweł Łobacz nie zdradza jednak wszystkich atrakcji i zaprasza na koncert - efekt pracy i zaangażowania uczniów, jak i nauczycieli. Pomoc rodziców była również ważna.

- Publiczny występ pozwoli pokonać stres i ułatwi dalsze kroki w życiu naszych wychowanków – podkreśla dyrektor Łobacz.

Muzyka wyzwala pozytywne emocje i prawdziwą radość, jest także formą dowartościowania. Ma także inspirować i zachęcać do działania. Paweł Łobacz zachęca, by młode osoby, które lubią śpiewać, przyszły do szkoły i spróbowały swoich sił w jej murach. 

„Koncert Muzyki z Ekranu” odbędzie się 14 marca o godzinie 16.30.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Współczesne technologie pozwalają. Tylko jakim kosztem??????????? A może brodaty dorzuci trochę grosza z własnej kieszeni, a jak będzie mało to jego mamuśka pomoże. Wystarczy ciekawych pomysłów topiących publiczne pieniądze w błocie.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:05Źródło komentarza: Hala sportowa w Chełmie na terenie dawnego wysypiska? Radni mają poważne wątpliwościAutor komentarza: Yellow danceTreść komentarza: Zadziwiające jest to , że liczba głosów elektronicznych jest zbliżona do liczby głosów negatywnych...Data dodania komentarza: 26.03.2026, 11:38Źródło komentarza: Gmina Pokrówka zamiast Chełm?Autor komentarza: genialneTreść komentarza: To tylko Jakub mógł wymyśleć!!!!!!Data dodania komentarza: 26.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Hala sportowa w Chełmie na terenie dawnego wysypiska? Radni mają poważne wątpliwościAutor komentarza: były mieszkaniecTreść komentarza: A ile ci "młodzi" z Liszna i Gołębia zarobią w tej kopalni i ilu ich tam pracę znajdzie ? Nie wiesz, to ja ci powiem - max 3500 na rekę i bedzie to max. 5 osób. Niech ci "młodzi" przyzwyczają się do myśli, że w takich małych miejscowościach dobrej najemnej pracy nie będzie. Natomiast wszechobecny wapienny pył będziesz wdychał i ty i twoje dzieci i wnuki.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 09:47Źródło komentarza: Gm. Rejowiec Fabryczny. Powstanie kopalni nieuniknione? Mieszkańcy Gołębia i Liszna chwytają się ostatnich desek ratunkuAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Łukasz ma rację. Prawo Budowlane jednakowe, a wymagania urzędników coraz dziwniejsze.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 09:46Źródło komentarza: Chełm się wyludnia. Prawie 3 razy więcej zgonów niż urodzeń
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama