Remontowana ulica Kościuszki to droga wewnętrzna w Kraśniczynie. Odcinek o długości 60 m i szerokości od 6-8 m po przebudowie zyskał nową nawierzchnię z kostki brukowej i chodnik po lewej stronie jezdni. Dodatkowo wymieniono wszystkie zasuwy wodociągowe.
- Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Kraśniczyn jest jednym z najważniejszych zadań realizowanych przez gminę. Każdy remont, przebudowa czy budowa mostu, chodników, oświetlenia ulicznego oraz dróg gminnych służy poprawie bezpieczeństwa zarówno kierujących pojazdami, jak i pieszych - mówi wójt gminy Monika Grzesiuk.
W gminie Kraśniczyn zrealizowano przez ostatnie lata inwestycje drogowe o łącznej kwocie ponad 11 milionów złotych.









![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze