Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 13:55
Reklama Reklama sprzedaży domów na Os. Niedźwiadek w Chełmie

Dorohusk: Funkcjonariusz NOSG popełnił samobójstwo?

W nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 marca) w lesie niedaleko Dorohuska doszło do tragicznego zdarzenia. Podczas patrolu jeden z funkcjonariuszy został znaleziony martwy.
Dorohusk: Funkcjonariusz NOSG popełnił samobójstwo?

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że funkcjonariusz miał 29 lat, a w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej pracował od ok. 4 lat. Mundurowi zabezpieczyli już materiały dowodowe, czyli broń, z której padł śmiertelny strzał, a także łuskę naboju. Na dzisiaj została zaplanowana sekcja zwłok. Dotychczasowe ustalenia wykluczają udział osób trzecich w zdarzeniu.

Funkcjonariusz był cenionym i niejednokrotnie nagradzanym pracownikiem NOSG. W ostatnim czasie pojawiły się jednak informacje, że był mobbowany przez przełożonych.

Więcej na temat zdarzenia przeczytacie w kolejnym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego 19 marca


Inne artykuły:

200 000 zł zniknęło z kasy MOPRu - czy ma to związek z samobójstwem pracownicy Ośrodka?


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
prawda 22.03.2018 08:12
Maciek byłeś wspaniałym człowiekiem z zasadami i zawsze pomagałeś innym, każdy mógł na ciebie liczyć.Mam nadzieję, że Ci którzy ci to zrobili poniosą zasłużoną karę...

taka prawda 14.03.2018 20:43
jak to,nie ma osób trzecich??? a przełożeni to co???mobbing przez przełożonych doprowadził do tego,prokurator powinien przesłuchać f-szy to wiele by się dowiedział,w służbach to norma,dowódcy czują się bezkarni,wyżywają się na podwładnych,a gdy dostają zarzuty uciekają na zwolnienia od psychiatrów.

M. 14.03.2018 09:20
Doszły do mnie słuchy, że mobbing. Straszne, jak można zniszczyć człowieka, znałam tego chłopaka, nie mogę się z tym pogodzić. Współczuję matce i bratu. Moje kondolencje.

Obserwator 13.03.2018 11:00
W końcu pojawiło się ważne zdanie na końcu artykułu, oby tylko rzetelnie zbadano tą sprawę, by co niektórzy nie mogli zamieść tego pod dywan. Problemy były od bardzo dawna w kwestii traktowania ludzi jak zwykła siłę roboczą...

Reklama
Reklama