Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobową toyotą 59-latek, jadąc od strony Lublina, na skrzyżowaniu DK 17 z ulicą Polewaną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym, również marki Toyota 48-latkowi, doprowadzając do zderzenia.
Obaj kierujący byli trzeźwi. 59-latek został przewieziony do szpitala w Krasnymstawie. Po badaniach lekarz stwierdził, że obrażenia mężczyzny nie są poważne. Za nieostrożną jazdę został ukarany mandatem.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo do godz. 18.00.
Czytaj też:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze