Historia Włodawskiego Dom Kultury wiąże się ściśle ze środowiskiem senioralnym. Niemalże od samego początku WDK zrzeszał pod swymi skrzydłami stowarzyszenia osób starszych. Stowarzyszenie Złota Jesień, działające ponad 50 lat, ma swoją siedzibę w nowo wyremontowanym skrzydle budynku WDK.
- Przyjść może każdy, nawet nie będąc zrzeszonym członkiem. Jest to impreza koszyczkowa, podczas której będziemy wspominać i dobrze się bawić. Każdego zainteresowanego ofertą zapraszamy do biura. Chętnie porozmawiamy o tym, co jeszcze wspólnie możemy zrobić – mówi członkini zarządu Teresa Kadrow.
Przy stowarzyszeniu działa zespół śpiewaczy o takiej samej nazwie, który z powodzeniem prezentuje się podczas różnych wydarzeń. Seniorzy mówią wprost – lubisz śpiewać, dołącz do nas! Instruktorem grupy jest Marcin Obuchowski.



![Kolejna śmierć w płomieniach! W spalonym domu w Dołhobrodach znaleziono zwęglone zwłoki kobiety [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-kolejna-smierc-w-plomieniach-w-spalonym-domu-w-dolhobrodach-znaleziono-zweglone-zwloki-kobiety-zdj-1768898473.jpg)
![Opłatkowo-Noworoczne spotkanie społeczności GKS „Pławanice” Kamień [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-oplatkowo-noworoczne-spotkanie-spolecznosci-gks-plawanice-kamien-1768816270.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)

![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze