Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Dom Kultury w Kraśniczynie zaprasza dzieci i młodzież!

Ferie coraz bliżej. To doskonała okazja, by spędzić ten czas na zabawie, jednocześnie ucząc się nowych rzeczy. Ferie w naszym województwie rozpoczynają się 29 stycznia i potrwają do 11 lutego.
Dom Kultury w Kraśniczynie zaprasza dzieci i młodzież!

Źródło: Dom Kultury w Kraśniczynie

Dom Kultury w Kraśniczynie zaprasza dzieci i młodzież na FERIE Z DOMEM KULTURY. Pierwsze zajęcia odbędą się już 5 lutego. W programie organizatorzy zaplanowali: warsztaty plastyczne – kreatywne, rzeźbienie w masie gipsowej. Te zajęcia poprowadzi Magdalena Wróbel

Kolejne będą warsztaty teatralne - ćwiczenia dykcji, artykulacji, oddechu, świadomości ciała i głosu poprzez zabawę, ćwiczenia w wyrażaniu uczuć oraz stanów emocjonalnych poprzez słowo, ruch i mimikę twarzy. Takie zadania przygotuje Patrycja Stojańska

Duża atrakcją będą także Bezpieczne Ferie ze strażą pożarną - zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pogadanka i pokaz „Poznajemy zawód strażaka”. Taką wiedzę przekażą strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Krasnymstawie. 

Art coach Wiesław Jędruszczak poprowadzi natomiast warsztaty rytmiczno-muzyczne, a z kolei Fundacja Sztukmistrze rozwinie w uczestnikach pasję żonglerskie oraz poprowadzi zajęcia kreatywno-plastyczne. 

Organizatorzy informują, że ilość miejsc jest ograniczona! Zapisywać swoje pociechy można bezpośrednio w sekretariacie Domu Kultury w Kraśniczynie lub pod numerem telefonu: 724-191-560.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama