Dla Amelii Oleszczyńskiej był to pierwszy występ w tego typu konkursach. Decyzję o udziale podjęła spontanicznie, traktując to jako zabawę i przygodę, a także odskocznię od codzienności i czasu wypełnionego studiami.
- Główne występy poprzedziły potrójne eliminacje, podczas których kandydatki uczyły się prezentacji, sposobu wypowiedzi i poruszania się na scenie - wspomina Amelia Oleszczyńska. - Do finału przeszło dziewięć dziewczyn, z których większość miała już doświadczenie w tej branży. Występowałyśmy w sukniach wieczorowych koktajlowych, odzieży jeansowej i strojach kąpielowych. Cieszę się, że udało się zdobyć tytuł, a przy okazji poznać również ciekawych ludzi.
Studentka PANS w Chełmie nie wiąże przyszłości z kolejnymi występami. Oprócz kierunku, który studiuje, wśród jej zainteresowań jest militarystyka, a także lekkoatletyka, którą trenowała przez ponad dziesięć lat w szeregach MKS Agros Chełm. Specjalizowała się tam w biegu na 400 m przez płotki, a także w sztafecie.
Czytaj też:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-25-1-2026-1769901652.jpg)
![Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA] Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-popieluszki-w-chelmie-kleby-dymu-nad-miejskim-targowiskiem-1769943974.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze