Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 01:26
Reklama
Reklama

Chełmska szkoła jogi doceniona w Polsce

Szkoła jogi Grażyny Błaszczuk znalazła się w dziesiątce najlepszych w Polsce. Specjalny ranking przygotowali na ten temat Magazyn Joga i Porozumienie Szkół Jogi.
Chełmska szkoła jogi doceniona w Polsce

- Gdy otrzymałam telefon z redakcji, nie kryłam zaskoczenia. Bardzo się cieszę, że szkoła, którą prowadzę, została zauważona oraz doceniona i rekomendują ją twórcy rankingu - mówi Grażyna Błaszczuk. - Znaleźć się w gronie najlepszych profesjonalnych szkół jogi w Polsce to duże wyróżnienie.

Klub Joga, który założyła w Chełmie, działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Ona sama jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie jogi. Ukończyła 3-letni kurs dla nauczycieli prowadzony przez Henryka Liśkiewicza, nadal bierze udział w specjalistycznych warsztatach.

Gdy zaczynała, joga nie była jeszcze tak popularna, jak teraz.

- Na początku, gdy prowadziłam zajęcia, przychodziły cztery osoby, teraz w mojej szkole ćwiczy ok. 60-70 osób - mówi z dumą Błaszczuk. - Specjalizuję się w jodze terapeutycznej i jestem najlepszym świadectwem na to, że asany mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Oczywiście muszą być wykonywane pod okiem osoby, która się na tym zna, bo łatwo jest też sobie zaszkodzić.

W chełmskiej szkole jogi Grażyny Błaszczuk zajęcia prowadzone są według metod B.K.S. Iyengara, który unowocześnił jogę i dostosował ją do potrzeb współczesnego człowieka.

- Jest to joga z elementami terapeutycznymi, gdzie precyzyjne ustawienie ciała w asanie służy zdrowiu i urodzie - podkreśla pani Grażyna.


Popularne artykuły:

Pijana wiozła dziecko do szkoły


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama