Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:00
Reklama

Warsztat i auta poszły z dymem

W Leśniowicach spłonął warsztat samochodowy wraz z biurem i całym wyposażeniem. Właściciel z pracownikiem próbowali gasić ogień i ratować majątek. Ryzykowali życiem, wyprowadzając rajdowy samochód.
Warsztat i auta poszły z dymem

Zgłoszenie o pożarze do jednostki straży pożarnej w Chełmie wpłynęło ok. godz. 10.30. Był czwartek i tego dnia od rana w warsztacie trwały zwykłe prace naprawcze.

- Chyba mieliśmy jakieś zwarcie instalacji elektrycznej, bo nagle zgasł prąd - mówi pan Marcin, właściciel warsztatu.

Wraz z pracownikiem podjął próbę ugaszenia ognia, który się pojawił. Wyprowadzili z płonącego budynku sportowy samochód.

- Nie myślałem o niebezpieczeństwie. Samochody rajdowe to moje hobby - mówi pan Marcin.

Na miejsce przyjechało 5 zastępów PSP i 6 OSP. Więcej o akcji gaśniczej przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego.


Zobacz też inne artykuły z pierwszej strony:Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama