Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Warsztat i auta poszły z dymem

W Leśniowicach spłonął warsztat samochodowy wraz z biurem i całym wyposażeniem. Właściciel z pracownikiem próbowali gasić ogień i ratować majątek. Ryzykowali życiem, wyprowadzając rajdowy samochód.
Warsztat i auta poszły z dymem

Zgłoszenie o pożarze do jednostki straży pożarnej w Chełmie wpłynęło ok. godz. 10.30. Był czwartek i tego dnia od rana w warsztacie trwały zwykłe prace naprawcze.

- Chyba mieliśmy jakieś zwarcie instalacji elektrycznej, bo nagle zgasł prąd - mówi pan Marcin, właściciel warsztatu.

Wraz z pracownikiem podjął próbę ugaszenia ognia, który się pojawił. Wyprowadzili z płonącego budynku sportowy samochód.

- Nie myślałem o niebezpieczeństwie. Samochody rajdowe to moje hobby - mówi pan Marcin.

Na miejsce przyjechało 5 zastępów PSP i 6 OSP. Więcej o akcji gaśniczej przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego.


Zobacz też inne artykuły z pierwszej strony:Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama