Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stepaniuk zastąpił Paluszuka

Mieszkańcy Kuzawki mają nowego sołtysa. Czesława Paluszuka, który sprawował funkcję przez niespełna 3 lata, zastąpił Daniel Stepaniuk.
Stepaniuk zastąpił Paluszuka

Paluszuk zrezygnował w listopadzie ubiegłego roku. W rozmowie z nami tłumaczył wówczas, że z przyczyn zdrowotnych nie jest w stanie dalej sprawować swoich obowiązków. Poza tym wyprowadza się z gminy Hanna do Międzyrzeca Podlaskiego.

Na zebranie przyszło ponad 30 mieszkańców sołectwa. Zgłosili kilku kandydatów. Jednak poza Danielem Stepaniukiem nikt nie wyraził chęci kandydowania. Nikt też nie głosował przeciwko niemu. Kilku mieszkańców wstrzymało się od głosu.

Jakie pomysły ma dla swojej miejscowości nowy sołtys?

- Nie mam konkretnych planów. Myślę, że pomysły same przyjdą z biegiem czasu. Natomiast na pewno chciałbym zjednoczyć mieszkańców naszego sołectwa, abyśmy wspólnie podejmowali inicjatywy, które rozkręcą naszą miejscowość – przekonuje Stepaniuk.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama