Po nabożeństwie przewidziany został korowód dożynkowy i część obrzędowa. Następnie po wystąpieniach gości ogłoszone zostaną wyniki konkursów na najpiękniejszy wieniec i najpiękniejszy ogród.
W godzinach od 16 do 18.15 na scenie prezentować się będą zespoły ludowe. Później wystąpią grupy: "Gdzie diabeł nie może...", „Casandra” i Menelaos. Następnie od 21.15 do północy potrwa zabawa taneczna z zespołem Fajny Band.
Dodatkowe atrakcje to: dmuchańce (bez opłat w godzinach od 16 do 19), wystawy twórczości ludowej, wyroby z wikliny i stoiska kół gospodyń wiejskich.
Dożynki gminne w Łopienniku - program:
- godz. 14.00 Uroczysta Msza Święta połowa w intencji Rolników
- godz. 15.00 Korowód dożynkowy, część obrzędowa
- godz. 15.30 Wystąpienia gości
- godz. 15.45 Ogłoszenie wyników konkursów na najpiękniejszy wieniec dożynkowy i najpiękniejszy ogród w Gminie Łopiennik Górny
- godz. 16.00 Występy zespołów ludowych
- godz. 18.15 Zespół "Gdzie diabeł nie może..."
- godz. 19.15 Zespół Casandra
- godz. 20.15 Menelaos
- godz. 21.15-24.00 zabawa z zespołem Fajny Band

Czytaj także:
- Pow. krasnostawski. Ponad 380 tys. na komunikację w ramach MOF
- Gm. Łopiennik Górny. Uczyli dzieci, jak być bardziej „eko” [ZDJĘCIA]
- Gm. Łopiennik Górny. Na sportowo w Borowicy. Gospodarze znów wygrali turniej sołectw [ZDJĘCIA]
- Znamy wyniki festiwalu "Łączy nas kultura" w Łopienniku Nadrzecznym (FOTO+WIDEO)








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)
![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze