Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Góra medali taekwondoków Songo zdobyta w turnieju w Łomży

Aż 14 krążków zdobyli zawodnicy UKS Songo w Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży. 21 reprezentantów klubu stanęło tam w szranki w gronie ponad 100 osób z ośmiu klubów.

W konkurencjach sprawnościowych złoto zdobył Marcel Okólski, a srebra dołożyli Filip Lewandowski i Hanna Antończak. Z kolei w walkach na pierwszych miejscach podium stanęli Filip Lewandowski i Bartosz Strzałkowski, na drugich: Anna Borzęcka, Jan Brzyszko, Kinga Wójcik, Konrad CieślakFranciszek Żuławski, Sara SpataruJakub Lewandowski, natomiast trzecich Wojciech Muszyński i Michał Miszczak.

Teraz czytane: Vitrum i Łopiennik powalczą o awans do okręgówki


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama