Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Dołącz do muzycznej uczty w Magicznych Ogrodach!

Masz w sobie cos z wojownika? Lubisz brzmienie bębnów? Zjaw się w Magicznych Ogrodach w długi weekend (8-11 czerwca). Krasnoludy zaproszą Cię do wspólnego świętowania i nauki nowych, ciekawych umiejętności. A finał imprezy? Wystrzałowy!
Dołącz do muzycznej uczty w Magicznych Ogrodach!

Źródło: Magiczne Ogrody

Waleczne Krasnoludy da się rozpoznać z daleka! Chętnie popisują się swoimi umiejętnościami i dają innym inspirację do działania! Poznaj je i rozwijaj swoje uzdolnienia. W Boże Ciało zaproszą Cię do wspólnego muzykowania… Odgłosy bębnów w Magicznych Ogrodach informują o czasie aktywnej rodzinnej zabawy! Krasnoludy zobowiązały się do hucznych obchodów swojego święta. Zapewniamy, że zabawa w długi weekend będzie przednia! 

Odkrywaj ogrody zmysłów

Zadbaj o siebie i bliskich! W Magicznych Ogrodach możesz rozluźnić się po całym tygodniu i ukoić zmysły. Rodzinna podróż jest tu czymś więcej niż poszukiwaniem i odhaczaniem atrakcji. Jest pełnym wzruszeń przeżyciem. W tym parku bodźce są starannie dobrane, aby dawać Wam odpowiednią liczbę doznań.

 Zabawa z Krasnoludami pomaga ćwiczyć rytm i słuch. Spacerując po parku usłyszysz szum strumyków i wodospadów, bzyczące owady i kumkające żaby. A Twoje serce ogrzeje Wam widok kaczej rodziny, która rozgościła się w Magicznych Ogrodach i doczekała potomstwa.

Dołącz do pochodu krasnoludzkich bębniarzy 

Długi weekend w Magicznych Ogrodach to doskonały pomysł na aktywny rodzinny czas wypełniony zabawą. Wspólny pochód w rytmie bębnów pomoże Ci obudzić w sobie radość dziecka. W Krasnoludzkim Grodzie czeka spektakularny finał! 

Swoje umiejętności zaprezentują tajemniczy Smoczy Jeźdźcy. I coś zupełnie specjalnego: poszukiwanie okruchów magii, czyli integracja i cieszenie się chwilą! Wszystkie te zdarzenia będą nauką różnych rzeczy: od grania na bębnach, przez umiejętność fechtunku aż po znajomość honorowego kodeksu Krasnoludów. Zaplanuj wyjątkowe dni!

Turystyczne serce Lubelszczyzny czeka!

Jeśli wolisz relaks niż przesyt, to Magiczne Ogrody są idealnym miejscem dla Ciebie. Tu skorzystasz ze wszystkich atrakcji w swoim tempie. Wszystkie zdarzenia i zabawy zostaną na długo w Twojej pamięci. 

 

www.magiczneogrody.com
www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec
www.instagram.com/magiczne_ogrody 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kierowczyni krasnostawskaTreść komentarza: Żadne oświetlenie nie pomoże, jeśli piesi nadal będą się zachowywać, jak nieśmiertelni wchodząc z biegu pod auta... Jak już koniecznie ktoś chce pieniądze wydawać, to proponuję szykany dla pieszych wymuszające rozejrzenie się w obie strony, dające kierowcom szansę dostrzeżenia pieszych, którzy za nic mają swoje życie i chodzą ubrani na czarno i bez odblasków utrudniając kierowcom zobaczenie ich nawet w dobrze doświetlonych miejscach. To nie brak oświetlenia stanowi największy problem, a mentalność pieszych. Tu jest pole do popisu dla policji, która powinna nauczyć krasnostawskich pieszych prawidłowego zachowania w obrębie przejścia (z pozdrowieniami dla starych bab trajkoczących przy samym przejściu, bez zamiaru przejścia). Kierowcy przewrażliwieni na zachowanie nieprzytomnych pieszych nadużywają już hamulca przed przejściami, więc czas wziąć się za prawdziwe źródło problemu, zamiast marnować publiczne pieniądze na kolejne oświetlenie, które nic nie zmieni.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 16:06Źródło komentarza: Krasnystaw. Bezpieczeństwo na zebrach. Burmistrz odpowiada na interpelację radnejAutor komentarza: Oze SrozeTreść komentarza: Wpływy do budżetu gminy to jedno, a czynsz za dzierżawę to druga strona medalu, chyba ważniejsza niż te wpływy do budżetu... Ciekawe kto na tym tak naprawdę skorzysta, bo na pewno nie zwykli mieszkańcy...Data dodania komentarza: 15.03.2026, 11:28Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Myślą intensywnie o turbinach. Urząd prowadzi w tej sprawie kilka postępowańAutor komentarza: Aj WajTreść komentarza: To ta na której sklep ma być?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 11:18Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Myślą intensywnie o turbinach. Urząd prowadzi w tej sprawie kilka postępowańAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Co trolu???? Nie pasuje ci, że posłanka dorwała się do łopaty???? Widocznie lubi kopać dołki.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 09:31Źródło komentarza: Wbili pierwszą łopatę pod rewitalizację Młyna Michalenki. Powstanie nowe centrum kultury w Chełmie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A dziura po PKS dalej straszy.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 09:14Źródło komentarza: Spór o 180 mln zł na Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej w Chełmie. Prezydent Banaszek odpowiada na medialne zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama