Kolejny start - kolejne sukcesy Freak Dance Academy

Tancerki Freak Dance Academy następny raz udowodniły, że niezwykle trudno rywalizować z nimi na parkiecie. Dzięki doskonałemu przygotowaniu sięgnęły po kolejne trofea w XVIII Grand Prix Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej.

Główną nagrodę zdobyła formacja Freak Dance Crystals, która zajęła również pierwsze miejsce w kat. 11-13 lat. Tuż za nimi w tej samej grupie uplasowała się formacja Freak Dance Fresh. Złoto w kat. 8-10 lat dołożyły dziewczyny z Freak Dance Diamonds, a srebro z Freak Densiaki, natomiast jeszcze jeden medal z najcenniejszego kruszcu to zasługa formacji Mini Freak Densiaka startujących w rywalizacji do siedmiu lat.

Tancerki Freak Dance Academy wygrywał też indywidualnie. Złoto w swoich kategoriach wiekowych zdobyły Hanna Panas, Martyna Dziewulska i Zuzanna Perestaj, srebro Maja Korzeniewska i Lena Łuczak, zaś brąz Lena Kinach, Izabela Bereza i Ewelina Rzepkowska. Ponadto, pierwsze miejsce podium przypadło duetowi Zuzanny Perestaj i Mai Stępniak, a drugie Zuzanny Sroczyńskiej i Leny Łuczak.

Czytaj również: Udane występy strzelców Dragona