Prowadzącym szkolenie był posiadacz siódmego dana shihan Tsutomu Wakiuchi na stałe mieszkający we Włoszech. Szkolenie obejmowało techniki kihon-geiko, ido-geiko, kata, jak i bunkai (interpretacja kata) i elementy samoobrony.
- Był to bardzo dobrze spędzony czas, a podczas treningów shihan zaprezentował również ćwiczenia z tzw. starej szkoły kyokushin, polegające na samodyscyplinie i wzmacniania swojego umysłu oraz ciała - wspomina Bartłomiej Zakrzewski.
Teraz czytane: Medalowa końcówka maja naszych zapaśników



Napisz komentarz
Komentarze