Oprócz wspólnie wywalczonego pucharu, zapaśnicy ze Strupina, trenowani przez Marcina Sadowskiego, dobrze spisali się też indywidualnie. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych i wiekowych zajęli: Patrycja Cieloch i Patryk Tabuła, drugie: Blanka Golec, Natalia Tabuła, Szymon Judczyc, Antoni Pietrzak i Wojciech Nafalski, a trzecie: Nicol Nafalska, Maja Palczyńska, Wiktoria Judczyc, Kacper Wojtiuk, Daniel Kotek i Dariusz Wojtiuk. W turnieju rywalizowało blisko 100 osób, w tym również reprezentanci klubów Lwy Łaszczów i Pogoń Tyszowce szkoleni przez Daniela Chwastka. Współorganizatorami wydarzenia był Urząd Gmina Chełm, KS Suples Strupin Duży oaz SP w Strupinie.
Lokalnych zapaśników nie mogło również zabraknąć podczas turnieju "Z maty na Igrzyska" organizowanego w Szkole Podstawowej w Leśniowicach, a wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Zapaśniczy. Wystartowało tam ok. 100 zawodników i wszyscy otrzymali nagrody.
Czytaj też: Start Krasnystaw w finale wojewódzkim Pucharu Polski









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [22-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-15-3-2026-1774177182.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze