Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Nękał byłą partnerkę. Jej znajomych zaatakował piłą elektryczną

Za nękanie i groźby karalne wobec byłej partnerki odpowie 26-latek z Janowa Podlaskiego. Jakby tego było mało mężczyzna, zaatakował znajomych kobiety piłą elektryczną.
  • Źródło: Słowo Podlasia
Nękał byłą partnerkę. Jej znajomych zaatakował piłą elektryczną
Za nękanie i groźby karalne wobec byłej partnerki odpowie 26-latek z Janowa Podlaskiego. Jakby tego było mało mężczyzna zaatakował znajomych kobiety piłą elektryczną

Źródło: Policja

22-latka zgłosiła się do Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim w ubiegły weekend. Była zaniepokojona zachowaniem swojego byłego partnera. 

Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna nęka ją od kilku miesięcy. Grozi jej śmiercią i zniszczeniem mienia, śledzi i obserwuje jej miejsce zamieszkania, a także niepokoi telefonicznie. Przez to wszystko czuje się zagrożona i obawia się o swoje życie – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Również w miniony weekend, policja otrzymała też inne zgłoszenie, dotyczące zachowania 26-latka z Janowa Podlaskiego. Agresywny i nietrzeźwy mężczyzna groził znajomym byłej partnerki. Awanturował się, a po wszystkim zaatakował ich piłą elektryczną. Na szczęście atak okazał się nieskuteczny i nikt nie odniósł obrażeń.

Dzięki skutecznej obronie poszkodowanych żadna z tych osób nie odniosła obrażeń, a piła została skutecznie odebrana agresorowi. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za stalking i groźby karalne, a także usiłowanie uszkodzenia ciała pokrzywdzonych – dodaje rzeczniczka.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Alex .Treść komentarza: Na ulicy Mościckiego w Chełmie brak studzienek burzowych !Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:47Źródło komentarza: Zakończono modernizację sieci wodociągowej na ul. Mościckiego i Litewskiej w ChełmieAutor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama